Hauakivi Generaator

Kuna me kõik oleme siinses Maailmas küll ja küll askeldanud, siis tuleb kunagi ka selline aeg, kus me peaksime hakkama mõtlema ka oma helgema tuleviku peale. Et seda Sul lihtsamaks teha, pakun selleks välja alloleva abivahendi ('Hauakivi Generaatori')—vaata julgelt oma tulevikku!


Hauakivi generaator @ www.angelfire.com/yt3/tonis2

Juhis: Kui Sa vajutad siin allpool asuvale nupule 'Hauakivi Generaator', siis satud Sa antud asjanduse looja kodulehele (st see generaator ei ole minu tehtud!). Seejärel täida seal needsamad siin alltoodud 5 tekstilahtrit (siin ära neid täida, tõin nad siia lihtsalt näiteks) oma hauakivile soovitud tekstiga ja vajuta siis seal nupule "Generate Tombstone". Oma teksti sisestamisel ära kasuta seal "täpptähti" ja ühele tekstireale mahub kuni 20 sümbolit. Ja kui seejärel luuakse Sinu enda hauakivi, siis tee tema pildil hiire paremklõps ning vali väljakargavast menüüst käsk "Save Picture As...", et sellega seda pilti enda arvutisse alla laadida!
Kui oled enda hauakivi alla tõmmanud, siis juhul kui soovid teist hauakivi uue kirjaga või siis eelmist enne allalaadimist parandada/muuta, siis klõpsa üleval vasakul tööriistaribal < Back nuppu või vajuta siis seal natuke allpool asuvat "Make another tombstone" linki ja Sa jõuadki tagasi esimesse aknasse.


PS! Vaata aga enne siinsamas päris all asuvat näidist, sellise hauakivi tellisin ma iseendale ja olen nüüd õnnelik!


Kui oled aga oma hauakividega valmis, siis vajuta üleval 2x < Back nuppu, et jõuda tagasi minu esimesele (käesolevale) lehele ja vajuta seal linke Koju!

 

Rida 1:
Rida 2:
Rida 3:
Rida 4:
Rida 5:

 

 

- Lubatud sümbolid hauakivile kirja kirjutamiseks on-


ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0123456789
`~!@#$%^&*()_-+={}|[]:;<>?,./

 

minu plaat


PS! Kes soovib ka enda hauakivile pildikesi, see saatku oma fotod koos enda hauakiviga minule ja ma lisan nad siis kivile ning saadan Sulle siis tagasi...

 

Koju!

 
 
 
 
 

Arvutiabi > nali > 'Hauakivi Generaator'; 2004