Enne kui Sa lähed sinna üllasse saali istuma, vaata flash'i "Intervjuu Bossiga" ja ehk mõtled siis ümber...
Vaata seda: siit!

 

Arvutiabi siit ....ja...

..... siit!

Parlamendisaadiku test

Tahad ka kupjaks saada? Muidugi tahad ja saad ka kui läbid alltoodud testi. Antud test on väga lihtne ja lühike, mis sobib ideaalselt tulevase "riigikoguja"-kandidaadi sobivuse testimiseks. Test koosneb ainult 6 küsimusest ja kui Sa vastad õigesti vähemalt 5 küsimusele, siis sobid Sa meie väga armastatud ja kuulsusrikkasse Riigikokku. Sel juhul juba ette minu siirad õnnitlused!

 

Kuid ei maksaks juba ette hõiskama hakata, sest vaatamata selle testi lihtsatele ja vähestele küsimustele on tema esmakordsel ning isegi mitmekordsel proovimisel vägagi raske saada kätte need vajalikud 5 õiget vastust, et pääseda Riigikokku - ühe küsimusega paned kindlasti mõõda!

 

Et seda testi alustada, kliki alusta nupule ja seejärel vali igale küsimusele sobiv vastusevariant.

 

Kui Sa soovid pärast igale küsimusele vastamist kohe ka õiget vastust näha, siis klõpsa selle noole kohal olevale ruudule, st pane sinna "linnuke" hea vastus ja seejärel ilmub Sinu edasiliikumisel õige vastusevariandi ette samasugune punane "linnukene".

 

Kui flash'i küsimuste tekst tundub Sulle liiga väiksena, siis suurenda (suumi) oma brauseri vaadet menüü View -> Zoom -> Zoom In kaudu...

 

NB! Parlamenti pääseb ainult see, kes läbib selle testi kohe esimesel katsel! Kahjuks pean mainima, et vaatamata selle testi lihtsusele, ei ole veel keegi seda küsitlust esimese korraga puhtalt läbinud! Tavaliselt eksitakse ühe küsimusega ja seega tuleb arvatavasti ka Sinul korrata testi järgmisel aastal uuesti, et alles siis Riigikokku pääseda...


Aga ebaõnnestumise korral ära Sa palun kurvasta, sest Sul on seda arenguruumi veel kindlasti küll ja küll ning pealegi on Sulle ju eeskujuks enamik meie armastatuid parlamendisaadikuid ning poliitikuid! Proovi siis enne järgmisi valimisi jälle ja ma olen kindel, et siis Sul see asi ka õnnestub.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Kui soovid veel ennast testida, siis kliki siia!

 

 

PS! Kui soovid aga uurida meie palavalt armastatud Riigikogu uusimat seadust, siis mine sinna!

 

 

Kui Sa tahad, et ka Sinu naine, tuttav, semu saaksid Riigikokku, siis saada neile meil sellest testist!

Sisesta siia saaja e-mail aadress: