Windows 10 puhta installeerimise ("clean install") uuendatud protsess ja seda alates 2017. a. kevadest, pärast 'Windows 10 Creators Update' väljailmumist: pildigalerii (koos selgitustega)

 

Sa võid Windows 10 puhta installi käivitada näiteks USB mälupulgast või Win 10 DVD plaadilt. Selline Windows 10 puhas installeerimine töötab põhiliselt nii nagu seda ka Windows 10 eelmistes versioonideski, aga alates "Windows 10 Creators Update" värskenduse väljailmumisest näed Sa antud protsessi käigus muudetud ekraanipilte.
'Windows 10 Creators Update' värskendus saab kõikidele kättesaadavaks alates 11. aprillist 2017. Sellise puhta installeerimise protsessis on teatud juhtudel Sinu "giidiks" nüüd Cortana assistent.

Märkus: Windows 10 puhta ümberinstalleerimise ("reset install") uuendatud protsessist näed aga pildigaleriid seal.

Alusta piltide vaatamist klikkides siin all kõige ülemisel pildireal vasemalt esimesele pisipildile. Seejärel saad kasutada allailmuvaid navigeerimisnuppe ja ka suurt pilti ennast (ka klahvidega saad liikuda). Loe ka piltide alla minu poolt lisatud selgitusi.

Märkus: Kui Sa kasutad Chrome brauserit ja installisid sinna ka "Hover Zoom+" laienduse, siis lülita ta landfield.pri.ee domeeni jaoks ajutiselt välja, sel juhul näed antud pildigalerii eraldi piltide selgitusi paremini: teed "Hover Zoom+" laiendi ikoonil paremkliki ja valid kontekstmenüüst 'Options' käsu; seejärel avad 'Sites' vahekaardi, kopeerid seal tekstikasti näiteks sellesama veebilehe aadressi ja klikid 'Add' nupule ning lõpuks 'Save' nupule. Hiljem võid selle keelu sealsamas jälle tühistada.

 

< Tagasi Windows 10 pealehele