Spartan (nüüd juba uue ametliku nimega "Edge") brauser: pildigalerii

Lisaks olemasolevale klassikalisele Internet Explorer veebisirvijale ilmub Windows 10 operatsioonisüsteemiga ka täiesti uus moderne veebibrauser, mille koodinimeks on "Project Spartan" (see "Spartan" nimi on võetud jällegi sellest "Halo" mängust). Spartan ei saa väljailmuva uue brauseri nimeks vaid ta on arendajate jaoks lihtsalt toote sisemine tähistus. Spartan brauser ilmub praeguse klassikalise (Desktop) Internet Explorer brauseri kõrvale ja asendab ühtlasi ka selle teise Windows 8 ajast pärit "Modern"/Windows Store versiooniga brauseri.

Alates märtsist 2015 ilmunud Windows 10 Pro Technical Preview (Build 10049) versioonist saab seda Spartan brauserit ka ise näha, siis oli tema nimeks veel "Spartan". Kuid aprilli lõpus 2015 teatas Microsoft ka uue brauser nime ja selleks on siis Microsoft Edge.

Siin siis märtsis 2015 ilmunud Windows 10 Pro Technical Preview (Build 10049) versiooni Spartan brauser piltides. (Spartan / Edge brauserist on pikemalt juttu Win 10 pealehel - seal.)

Alusta piltide vaatamist klikkides siin all kõige ülemisel pildireal vasemalt esimesele pisipildile. Seejärel saad kasutada allailmuvaid navigeerimisnuppe ja ka suurt pilti ennast (ka klahvidega saad liikuda). Loe ka piltide alla minu poolt lisatud selgitusi...:

 

!!! Vaata ka Win 10 finaalversiooni (RTM) Edge brauseri pildigaleriid (koos selgitustega) - sealt.

 

<- Tagasi Windows 10 pealehele

<- Tagasi Spartan / Edge brauseri juurde