Windows 10 puhas installeerimine ("clean install") ja seda siis antud momendil kõige uuema Windows 10 April 2018 Update (Windows 10 Version 1803) näitel, mis ilmub välja alates 30. aprillist 2018: pildigalerii (koos selgitustega)

 

Sa võid Windows 10 puhta installeerimise käivitada näiteks USB mälupulgast või siis Win 10 DVD plaadilt. See Windows 10 puhas installeerimine töötab põhiliselt nii nagu seda ka Windows 10 eelmistes versioonideski, aga nüüd on jällegi neid installeerimise käigus ilmuvaid ekraanipilte ja valikuid natuke muudetud. See antud momendil kõige uuem Windows 10 versioon (Windows 10 Version 1803) saab kõikidele kättesaadavaks alates 30. aprillist 2018. Ka Windows 10 järgmiste uuemate versioonide puhas installeerimine hakkab siis välja nägema samasugune ja vaevalt, et selles protsessis suuremaid muudatusi enam tuleb.

Märkus: Windows 10 puhtast installeerimisest, tema installeerimise meedia loomisest ja kõigest muust on üksikasjalikumad juhised aga seal.

Windows 10 puhta ümberinstalleerimise ("reset install") uuendatud protsessist näed aga pildigaleriid seal.


Alusta piltide vaatamist klikkides siin all kõige ülemisel pildireal vasemalt esimesele pisipildile. Seejärel saad kasutada allailmuvaid navigeerimisnuppe ja ka suurt pilti ennast (ka klahvidega saad liikuda). Loe ka piltide alla minu poolt lisatud selgitusi.

Märkus: Kui Sa kasutad Chrome brauserit ja installisid sinna ka "Hover Zoom+" laienduse, siis lülita ta landfield.pri.ee domeeni jaoks ajutiselt välja, sel juhul näed antud pildigalerii eraldi piltide selgitusi paremini: teed "Hover Zoom+" laiendi ikoonil paremkliki ja valid kontekstmenüüst 'Options' käsu; seejärel avad 'Sites' vahekaardi, kopeerid seal tekstikasti näiteks sellesama veebilehe aadressi ja klikid 'Add' nupule ning lõpuks 'Save' nupule. Hiljem võid selle keelu sealsamas jälle tühistada.

 

< Tagasi Windows 10 pealehele