Vista sisukorda

icon Koju1 icon Koju2 icon SISUKORDicon Arvutiabiicon Koolitus & help

Minu lugu...

 

Võrguühenduse turvaliseks tegemine - I. osa

Windows Security Center

 

 

Iga kord kui Sa ühendad ennast Internetti, suureneb automaatselt Sinu kompuutril risk "haiget" saada. Windows Vistas on üsna palju uuendusi, et võidelda Internetist tuleva ohuga.
Nagu ma varem juba kirjeldasin, töötab Microsoft Internet Explorer 7 kaitstud reźiimis, mis isoleerib ta teistest programmidest ja takistab brauseri lisandprogrammidel (add-ons) kirjutada kusagile mingit sisu (välja arvatud Interneti ajutiste failide kaust).
Et kaitsta kompuutrit kahjuliku tarkvara ja pahatahtlike rünnakute eest, on Windows Vistasse lisatud Windows Security Center, Windows Firewall (tulemüür) ja Windows Defender (spioonide ja muud tüüpi kahjulike programmide elimineerimiseks jms tarbeks).


Windows Security Center:

Et saada Windows Security Center'ile ligi, selleks klõpsa Start ja siis klõpsa Control Panel. Control Panel aknas klõpsa Security ja siis Security Center:

Security Center

 

Workgroup konfiguratsioonis jälgib Windows Security Center turvavahendeid kasutades selleks eraldi paneele, milledele klõpsates võid Sa paneele laiendada, et vaadata lisainfot ja konfigureerida antud turvavahendit. Jälgitakse järgmisi turvavahendeid:

 

Security Center'i vasakus paanis asuvad lingid avavad vastavalt omanimelised turvavahendid...

Ülesse

 

Mine edasi lehele Windows Firewall >

< Tagasi

 

 

< Tagasi Windows Vista esilehele ja sisukorda

 

Saada ka enda tuttavale lugemiseks!

Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba
olemas ja muu saad ise juurde lisada.

Sisesta siia saaja e-mail aadress:

elaja kojuAbout Us |Site Map | ©2006 Ahv & Co Eesti Vabariik