Windows 7 Enterprise allalaadimine

Seitse...Windows 7 Enterprise 90-day Trial koopia allalaadimine

 

 

Windows 7 Enterprise 90-päeva proovikoopia allalaadimine:

Kui Sa ei ole veel Windows 7-e ühtegi versiooni proovinud, siis võid Microsofti saidist laadida alla Windows 7 Enterprise täisversiooni koopia ja kasutada seda 90 päeva. Windows 7 Enterprise väljalase on virtuaalselt sama mis ka Windows 7 Ultimate ja ta omab absoluutselt kõiki Windows 7 vahendeid ning võimalusi.
Temasse on tootevõti (aktiveerimisvõti - "product key") juba sisse integreeritud ja seda muret Sul ei ole, aga Sa pead ta siiski 10 päeva jooksul aktiveerima (juhis või siis hästi lühidalt: Tee Computer kiirkorraldusel paremklõps, vali hüpikmenüüst käsk Properties ja seejärel kliki süsteemiakna allosas lingile "Activate Windows now"). Kui Sa teda 10 päeva jooksul ei aktiveeri, siis hakkab süsteem iga tunni järel tegema taaskäivitamisi ehk ümberlaadimisi ("surmaspiraali").

Tegelikult on ta mõeldud IT-prohvide jaoks, aga teda võib sealt igaüks alla sikutada ja eks me kõik ole enam-vähem pisikesed prohvid - vähemalt endi arvates... Pealegi on Eesti IT vallas siiski üsna tugev - siin ei ole mingi "Ahvide planeet".
Sellest Microsofti saidist (http://technet.microsoft.com/et-ee/evalcenter/cc442495(en-us).aspx?ITPID=sprblog) saab antud Windows 7 Enterprise versiooni alla tõmmata kuni 31. dets. 2010.


NB! Täiendus! Nüüd on seda allalaadimise aega pikendatud ja Windows 7 Enterprise täisversiooni koopiat võib laadida alla kuni 30.04.11.


Siiski tuleb seal allalaadimise saidis täita mõned vormid ja sisestada ka oma e-mail aadress, aga see on juba pisike probleem. Kui Sul on aeglane Internetiühendus, siis pole samuti muret, sest Sa võid selle allatirimise igal ajal katkestada ja hiljem uuesti jätkata töölauale pandud vastava kiirkorralduse kaudu. Faili allalaadimise ajal võid Sa oma muude asjadega tegelda.

Kui tema 90-päevane prooviaeg saab täis, siis hakkab ta tegema korduvaid restarte (iga tunni mõõdudes) - sooritama nn "surmaspiraali".


Tee järgmist:

1) Mine sinna. Sa pead kasutama selleks kas Internet Explorer või siis Firefox brauserit (veebilehitsejat).

2) Keri seal lehe lõppu ja vali kas Windows 7 Enterprise 32-bit või siis 64-bit versioon, kui valid 64-bit versiooni, siis peab Sinu kompuuter selleks ka sobima - vanemad arvutid võivad ka mitte sobida. Kui kahtled, siis lae alla 32-bitine versioon - sel juhul ei tule programmide ja draiveritega probleeme (32 ja 64 bit versioonidest info seal). Seejärel vali keeleks "English" ja kui valmis, siis kliki seal kõrval asuvale noolega nupule:

Vali vastav versioon ja keel


3) Sisesta oma Live ID (MSN Hotmail, MSN Messenger või Passport) e-mail aadress ja parool ning kliki nupule Sign in. Kui Sul seda ei ole, siis kliki vasemal nupule Sign up now ja loo endale Live ID kasutajakonto:


Sisesta Live ID4) Täida järgmine vorm, sinna võid sisestada ja valida mida aga süda lustib, aga riigiks vali siiski "Estonia" ja "What occupation best describes you?" rippmenüüst vali IT Worker parameeter - muidu saadetakse Sind viisakalt kuu peale. Need lahtrid, mille ees on tärn (*), tuleb kas ise täita või siis valida nendesse midagi avatavatest rippmenüüdest (vali nendest mida tahad) - pilt.


5) Sisesta omaenda mingi e-mail aadress ja kliki all nupule Continue:


Tipi enda Email aadress


6) Nüüd, juhul kui Sa kasutad Internet Explorer brauserit, siis tee üleval kollasel ribal paremklõps ja vali ilmuvast rippmenüüst käsk Install This Add-on for All Users on This Computer - see on vajalik asi, sest siis saad antud suuremahulise (2,24 GB) faili hõlpsalt alla tirida.
Sellega laetakse alla ja installitakse üks ActiveX Control element, mis paneb Sinu C:\Windows\Downloaded Program Files kausta sellise faili nagu Manager.exe (allalaadimiste programmi) ning töölauale pannakse ka tema kiirkorraldus, mille abil võid Win 7 allalaadimise iga ajal uuesti käivitada (st jätkata sealt kust see pooleli jäi).


mmm7) Kliki nupule Install ja ilmuvates akendes veel nuppudele Yes ja Allow.


Kliki Install


8) Uues aknas vali faili salvestamiskohaks oma töölaud (Desktop) ja kliki nupule Save:

Vali salvestamiskoht9) Ja algabki faili allalaadimine, ikoniseeri see aken alla tegumiribale ja jätka porno vahtimist:


Ja algaski...


Märkus: Kui Sul jäi millegipärast antud faili allalaadimine pooleli, siis tee oma töölaual Start Download Manager kiirkorraldusel 2x klõps ja jätka sealt kus see pooleli jäi:


Käivita allatirimine uuesti


10) Kui valmis, siis põleta see ISO fail DVD plaadile - juhis.

11) Installeeri Windows 7 Enterprise ja tema install toimub samamoodi nagu ka teiste Windows 7 versioonide installeerimine.
Tema installeerimisel tuleb valida ikka see Custom parameeter, st teha tema puhas install kas siis täiesti tühjale kõvakettale või uude partitsiooni või siis oma vana Windoosa peale (asemele) - erinevate installeerimisviiside lingid on pealehel: http://landfield.pri.ee/Windows_7/Windows_7.html.

Etteotsa


< Tagasi Windows 7 pealehele ja sisukorda

Saada ka enda tuttavale lugemiseks!

Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba
olemas ja muu saad ise juurde lisada.

Sisesta siia saaja e-mail aadress:

 

 

elaja koju .|. .|. .|. .|. .|. .|. About Us .|. .|. .|. .|. .|. .|. About Me .|. .|. .|. .|. .|. .|. Site Map | POSTKASTI EI OLE! Sorry, no mailbox | © Ahv & Co Eesti Vabariik nov. 2008