Win 7 installeerimisfailide allalaadimine

Seitse...Windows 7 installeerimisfailide (ISO failide) allalaadimine: Veel mõned Windows 7 'build' väljalasked, mis on ilmunud pärast Windows 7 RC lõppversiooni ja ka Windows 7 RTM väljalaske (st tema lõppversiooni/müügiversiooni) allalaadimine.

 

 

 

Uuendatud 02.08.13


Võltslingid


Need need ülaltoodud lingid enam ei tööta, sest nende asemel ilutseb nüüd seal ainult pilt, sellest täpsemalt kohe siin allpool.


Kuni 01.08.13 kuupäevani sai siinsest veebilehest lugeda infot Windows 7 installeerimisfailide allalaadimise kohta ja siin toodi ära ka muu selleks vajalik materjal. Kuid seoses "kellegi" (loomulikult Microsofti) autoriõigustega ja minu postkasti potsatanud "Digital Millennium Copyright Act (DMCA)" - USA "geniaalne" üllitis - seotud emailiga, koristasin ma siit kogu materjali ära. Võttis aega, mis ta võttis, aga lõpuks lõõdi hambad sisse ka siinsesse tagasihoidlikku saiti, antud momendil kägistatakse siiski ainult seda veebilehte. Mina ise ei näe küll midagi kriminaalset selles et jagan huvilistele torrent linke, aga see selleks. Ega neid meilipostkasti saabunud DMCA sõnumeid ei maksa karta, sest kui Sa ei reageeri neile, siis ei juhtu midagi!!! Google ainult lülitab vastava veebilehe oma otsingusüsteemist lihtsalt välja. Las lülitab, kes neid veebilehti ikka niiväga otsib. Võib olla kutsutakse Sind ka füürer Ansipi (ACTA truualamliku emissari) juurde vaibale. Pane enne seda fooliumist mütsike pähe, fooliumist kalossid jalga ja ära talvel ka sooje villaseid sokke unusta!


Mina olen siiski viisakas ja koristasin siinsest veebilehest selle DMCA aktile ebameeldiva sisu ära.

!!! Kes tunneb aga siin olnud materjali vastu huvi, see saatku oma soov sellele email aadressile ja siis saab ta vajaliku info minult juba Emaili teel Paha Landfield


Või siis kasuta järgmisi linke (Windows 7 ISO):

Sa pead alla laadima siis oma masinale sobiva versiooniga ISO faili (Windows 7 Home või Windows 7 Pro jne ning kas 32-bit või 64-bit Windowsi). Ühesõnaga Sa pead kõigepealt hankima endale Windows 7 ISO faili ja toon siin sellekohased lingid:

* Microsofti enda ametlik veebileht: http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery - sealt saad selle ISO faili kätte ainult sel juhul kui Sa ostsid jaemüügist või Internetist Windows 7 karbi/plaadiversiooni. OEM kompuutrite jaoks, kus Windows 7 on juba eelinstalleeritud kujul olemas, see sait ei sobi. Sa pead enne selle ISO kättesaamist sisestama oma Windowsi 7-ga kaasatulnud 25 sümboliga tootevõtme (product key) ja seejärel valima ka keele.

* Sealt saada selle sobiva ISO aga otse kätte: Windows 7 Home Basic ISO 32 Bit või 64 Bit; Windows 7 Starter ISO 32 Bit; Windows 7 Home Premium ISO 32 Bit või 64 Bit; Windows 7 Professional ISO 32 Bit või 64 Bit. Seal pakutakse ka nn 'Windows 7 All in One ISO' allalaadimist, mis tähendab, et Windows 7 installeerimisel saad enne installeerimise reaalset algust valida vastavas aknas Windows 7 sobiva versooni / väljalaske.

Märkus: Sealsamas "Operating Systems" veebilehel saad valida ka mingi muu opsüsteemi allalaadimise, lehitsed ja uurid aga ise - link.

* Torrent failid, vali sealt endale sobiv Windows 7 versioon välja. Sa pead alla laadima .torrent laiendiga faili ja seejärel laed tema abiga ka selle ISO alla - link. (Näiteks Internet Explorer brauseris pead seal allalaetaval lingil tegema paremkliki ja seejärel valima kontekstmenüüst käsu "Salvesta sihtfail nimega..."; Chrome brauseris tuleb ta tavalisel teel alla... - lihtsalt klikid seal vastaval lingil).

* Võid ka ise Torrent saitidest otsida endale sobiv Windows 7, aga loe enne allalaadimist sealseid kommentaare ja kontolli pärast ka selle allalaaditud ISO hash'i. Mis see torrent on, sellest info seal ja mis see hash on, sellest info seal.


TagaotsitavDMCA kaebus< Tagasi Windows 7 pealehele ja sisukorda


Saada ka enda tuttavale lugemiseks!

Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba
olemas ja muu saad ise juurde lisada.

Sisesta siia saaja e-mail aadress:

 

 

elaja koju | About Us | About Me | Site Map | POSTKASTI EI OLE! Sorry, no mailbox | © Ahv & Co Eesti Vabariik nov. 2008