Windows Easy Transfer utiliit

Seitse...Windows Easy Transfer utiliit—Failide ja seadistuste migreerimine (siirdamine) uude kompuutrisse.
(Oma vanast Windows XP, Vista, Windows 7 või kõrgemast kompuutrist failide ja seadistuste üleviimine Windowsi operatsioonisüsteemiga uude või teise kompuutrisse.)

 


Windows Easy Transfer tarkvaraga saad Sa oma failid ja seadistused viia ühelt Windowsi kompuutrilt üle teisele Windowsi kompuutrile. Windows Easy Transfer programmiga võid oma vana süsteemi failid- ja seadistused siirdada kas võrgu, USB mälupulga või siis spetsiaalse Easy Transfer kaabli abil üle uude süsteemi. (Sa ei saa selleks kasutada tavalist USB kaablit!)

Sa ei saa tema abil siirdada programmi- ja süsteemifaile (fondid, draiverid jne)—sa pead need ise uuesti installeerima.I. Sihtkompuutri ettevalmistamine (st antud näites siis Windows 7-ga uue kompuutri ettevalmistamine):

1) Sisene oma uues kompuutris Windows 7 süsteemi ja sulge kõik oma aktiivsed programmid ning klõpsa nupule Start, siis All Programs -> Accessories -> System Tools ja seejärel Windows Easy Transfer - kliki pisipildile, et teda suurendada:

Ava Easy Transfer utiliit


Märkus: Windows 8 / 8.1 puhul tee all Start nupul paremklikk ja vali ilmuvast menüüst Search menüüpunkt. Seejärel tipi otsingukasti Windows Easy Transfer ja käivita ta sealtkaudu.


2) Klõpsa esimeses Windows Easy Transfer aknas nupule Next.
3) Vali nüüd selline meetod, mille abil Sa tahad oma vanast kompuutrist tuua failid ja seadistused üle siia uude süsteemi (või kompuutrisse). Antud näites kasutame siis oma välist USB kõvaketast või siis USB mälupulka, kuhu me hakkame salvestama enda vana süsteemi failide ja seadistuste reservkoopia faili, seega klõpsame nüüd nupule "An external hard disk or USB flash drive":

Vali väline salvestusmeedia


4) Klõpsa This is my new computer:

See on minu uus kompuuter


5) Klõpsa I need to install it now.

6) Nüüd vali see koht kuhu Sa tahad need Windows Easy Transfer nõustaja programmifailid salvestada ja nendeks kohtadeks võivad olla väline kõvaketas, võrguketas või siis USB mälupulk.
Siin on kõige mõtekam kasutada oma USB mälupulka või siis välist USB kõvaketast; seejärel klõpsa jälle Next.

7) Nüüd pead Sa käivitama oma vana kompuutri, et installeerida sinna Windows Easy Transfer programmi; tema setup failid saad sealtsamast kohast, kuhu Sa need eelmises punktis salvestasid - loe sellest installeerimisest altpoolt.II. Lähtekompuutrist (vanast kompuutrist) failide ja seadistuste sihtkompuutrisse (uude kompuutrisse) ületoomine:

Nüüd tulebki Sul kasutada sellist meetodit, mille Sa valisid seal oma uues kompuutris Windows Easy Transfer nõustaja teises aknas; toon siin aga ära kaks sobivamat meetodit:

Meetod 1: Kasutame USB spetsiaalse kaabli abi:


Meetod 2: Kasutame eemaldatava meedia, näiteks välise USB kõvaketta (või USB mälupulga) abi:

Kopeeerime faild ja seadistused vanast lähtekompuutrist:


Failide kopeerimine sihtkompuutrisse (st uude kompuutrisse):

Ülesse


< Tagasi Windows 7 pealehele ja sisukorda


Saada ka enda tuttavale lugemiseks!

Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba
olemas ja muu saad ise juurde lisada.

Sisesta siia saaja e-mail aadress:

 

 

elaja koju | About Us | About Me | Site Map | POSTKASTI EI OLE! Sorry, no mailbox | © Ahv & Co Eesti Vabariik nov. 2008