Windows 8 (Win 8.1) puhas installeerimine

logo Windows 8 (Windows 8.1) operatsioonisüsteemi puhta installeerimise näide - video.

('Windows 8.1 Update 1' värskenduse näitel.)

 

Kirjutatud 25.02.14

Siin võib siis vaadata Windows 8.1 (Windows 8) puhta installeerimise videot (veebilehe lõpus). Antud näitel installeeriti 'Windows 8.1 Update 1' (Windows 8.1 Spring 2014 Update) värskendus, mis saab kõikidele praegustele Windows 8 (8.1) omanikele TASUTA kättesaadavaks aprillis 2014 ja seda Windows Update kaudu.

Kui aga päris täpne olla, siis ma kasutasin siin installeerimiseks 'Windows 8.1 2014 Update with Bing' väljalaset/värskendust. 'Windows 8.1 with Bing' on Windows 8.1 TASUTA versioon nende riistvaratootjate jaoks, kes müüvad kompuutreid, mis on odavamad kui $250. Kasutajatele ei tule mingeid piiranguid. Ühesõnaga Windows 8.1 with Bing versioon on kättesaadav ainult OEM seadmetel, kus on see Windows juba eelinstalleeritud kujul olemas. Teda ei saa kui iseseisvat Windows 8.1 with Bing SKU osta.

See 'Windows 8.1 2014 Update with Bing' väljalase ei erine tavalisest Windows 8.1 Update 1 värskendusest. 'Windows 8.1 Spring 2014 Update' jaoks väljalastud 'Windows Assessment and Deployment Kit (Windows ADK)' dokumentatsioonist saab mingisugust infot ka selle 'Windows 8.1 2014 Update with Bing' väljalaske kohta ja seal õeldakse: Windows 8.1 2014 Update with Bing versioon aitab OEM tootjatel panna selle Windowsi ka odavamatele kehvema riistvaraga seadmetele, kus Bing tehakse Internet Explorer brauseri vaikimisi otsingumootoriks. Kuid kasutaja võib sealjuures ise käsitsi muuta otsingumootorit ja installeerida omal valikul ka muid brausereid. 'Windows 8.1 with Bing' baseerub samale vahendite komplektile, mis on olemas ka Windows 8 baasversioonis (st Windows 8 Core versioonis) ja ta sisaldab ka kõiki uuemaid värskendusi, sealhulgas ka see Windows 8.1 Update (Windows 8.1 Spring 2014 Update) värskendus. Windows 8.1 with Bing saab kättesaadavaks nii 32-bit kui ka 64-bit platvormidele.

Näide tema installeerimise litsentsiaknast:

Windows 8.1 2014 Update with Bing


Töölaud (standardne Desktop kasutajaliides):

Töölaud (standardne Desktop kasutajaliides)


Teise uue Metro kasutajaliidese (Windows 8.1 UI) Start ekraan ehk Avakuva:

Teise uue Metro kasutajaliidese (Windows 8.1 UI) Start ekraan ehk Avakuva


PC settings app/ekraan:

PC settings app/ekraan


Tema uut tüüpi 'Lock screen' ekraan (Lukustuskuva) oma vaikimisi taustapildiga...:

Tema uut tüüpi 'Lock screen' ekraan (Lukustuskuva) oma vaikimisi taustapildiga...


...ja seejärel süsteemi sisselogimise ekraan...:

...ja seejärel süsteemi sisselogimise ekraan...


...ning 'Welcome' ekraan:

...ning 'Welcome' ekraanInstalleerimisel kasutati siis 'PRE-RELEASE BUILD: 6.3.9600.17024.WINBLUE_GDR_S14SKU_PARTNER.140214-1700' ISO faili.


Mõned märkused:

* Antud installeerimine toimub samamoodi nagu seda tehti ka Windows 8 / Windows 8.1 opsüsteemi puhta installi puhul.
* Video on võetud kogu installeerimise protsessist ja ta jookseb umbes 45 minutit.
* Siin tuli tootevõti (Product Key) sisestada installeerimise alguses nii nagu see toimus ka Win 8 (Win 8.1) puhulgi.
* Kui Sa kasutad Internet Explorer brauserit, siis kliki pärast alltoodud "Vaata Win 8 (Win 8.1) installeerimise videot" lingile klikkimist brauseriakna allääres nupule Open - pilt. (Sa võid selle video 'Save' nupu abil ka alla laadida.)


Vaata Win 8 (Win 8.1) installeerimise videot - .avi fail (452MB). See suuremahuline fail sobib Firefox brauseris vaatamiseks, sest .webm ja .mp4 formaadid ei taha temaga töötada. Seda AVI faili saab ka teiste brauseritega vaadata, aga see võtab märksa rohkem aega.

Vaata Win 8 (Win 8.1) installeerimise videot - .webm fail (85MB). See sobib kõige paremini aga Chrome brauseriga vaatamiseks. Ta töötab ka Internet Explorer brauseriga.

Vaata Win 8 (Win 8.1) installeerimise videot - .mp4 fail (20MB). Tema sobib kõige paremini Internet Explorer brauseris vaatamiseks. (Chrome ja Firefox brauserites ei taha ta hästi joosta.)
boonus Kui juba videode vaatamiseks läks ja kuna Sa olid nii tubli ja jõudsid antud väga "sisuka & pika" veebilehe lõpuni, siis boonusena Sulle üks väga kasulik info (+ "Windows 8 Treeninglaager" video). - seal.


Etteotsa

 


< Tagasi 'Windows 8.1 Update 1' värskenduse veebilehele

< Tagasi Windows 8 pealehele ja sisukorda

< Tagasi Windows 8.1 (Windows Blue) veebilehele

 

 

Saada ka enda tuttavale lugemiseks!

Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba
olemas ja muu saad ise juurde lisada.

Sisesta siia saaja e-mail aadress:

 

 

elaja koju | About Us | About Me | Site Map | POSTKASTI EI OLE! Sorry, no mailbox | © Ahv & Co Eesti Vabariik 2013