Kas Sa otsid kaasat?

Abijuhend "väärika" mehe leidmiseks (sõnum heatahtlikult abistajalt)!


Ok, saadan sulle abijuhendi selleks, et sa ei peaks oma paljude kirjatuttavatega nii palju vaeva nägema ja aega raiskama, et "selekteerida" nende hulgast välja seda ainuõiget ning "väärikat", kellest Sa nii väga unistad.
Toon selle juhendi siin ära punktide kaupa ja juba valmis kujul, nii et saaksid selle copy/paste meetodiga panna kõikidesse oma väljaminevatesse kirjadesse, jäta siit välja ainult minu märkused (remark'id).

NB! Kuigi siintoodud abijuhend on mõeldud rohkem tublidele naisterahvastele, aga see kõlbab ka vägagi hästi palju-palju magedamatele meesterahvastele—tuleb muuta lihtsalt natuke sõnastust ja kogu moos. Ja siintoodud juhend ei ole mingi nali ega mage huumor vaid väga aus ja tõhus abiline, olen ise tema abil leidnud juba mitu väga "vinget" kaasat!

 

siga kargab

 

Sinu kirjad algavad nii:

;) Olen siiralt üllatunud ja rõõmus Sinult (remark: siia võid tippida oma uue kirjasõbra nime) saabunud kirja üle ja vastan sellele hõisates! Vaatasin Sinu "ankeeti" ja see meeldis mulle väga, aga kuna mulle on paljud "asjad" seoses Sinuga veel selgusetud, siis palun vasta minu järgmistele küsimustele/ettepanekutele. Sinu vastused näitavad mulle, et kellega mul tegemist tuleb. Seejärel on mul juba palju lihtsam Sinuga edaspidi suhelda ja enda poolehoidu Sinule avaldada kuni ehk ka Sinuga kooseluni välja - oomulikult kui ma Sulle ikka sobin...:).


Ole nii armas ja palun vasta minu alltoodud küsimustele/soovidele:

- Kõigepealt, oled Sa ikka see TÕELINE eesti mees või supinahk? Oled Sa ka ikka TEGIJA mees? Nagu ma juba aru olen saanud, on 99,999% meestest muidumehed ja neid tõelisi ning tegijaid mehi nagu ei olekski enam olemas! Mul on siiski selline tunne, et Sina oled ikka see tegija ja asjalik mees, anna sellest ka kohe teada, sellist meeldivat asja ei maksa küll häbeneda ja kuuluta seda kohe kõva häälega (!);


- Ega Sina ometigi ei kuulu selle HALLI ja igava massi hulka? Sooviksin väga tutvuda ikka ERILISE mehega, ümberringi on üks tuim ja hall mass! Minul endal, kallis, ei ole vist küll millegagi silma paista, aga minu sisetunne ütleb, et mina ise küll ei kuulu selle vastiku halli massi hulka;


- Kas Sul auto on ja kui on, siis mis marki ning mis aasta väljalase (kui ta on Sul liisinguga, siis palun teata, kui palju Sul veel maksta on jäänud)? Võin nii muuseas mainida, et tänapäeval on juba väiksed eralennukid ja jahid moes... - tõsiselt...;


- Kas Sul on enda korter ja kas ta on ilus/mugav/avar ning korralikult remonditud; millises linnaosas ta asub ja millises majas? Muidugi oleks märksa meeldivam, kui sul oleks omaenda maja...:);


- Ega Sul võlgasid ei ole ja kas Sa saaksid võtta pangalaenu - kui SUURES SUMMAS?


- Palun saada mulle enda pangakonto väljavõtte koopia! Seda saad ju lihtsalt teha, sest oled internetikasutaja. Ära palun karda, kogu Sinu info jääb ainult meie vahele ja konfediaalseks..., pärast läbivaatamist ma kustutan need andmed!


- Palun esita mulle oma haridust tõendavad dokumendid/koopiad ja ka töökohta näitavad tõendid...;
Kuigi jah, see haridus ei tähenda ju midagi, hoopis tähtsamad on tutvused, materiaalne olukord, positsioon seltskonnas jne - eks ju, kallis!
Kui me Sinuga seltskonda lähme, siis on ju ikkagi meeldiv kui Sind haritud meheks peetakse. Jällegi mainin nii muuseas, et moes on ikka eriliste kõrgkoolide diplomid, näiteks University of Oxford, University of Cambridge või Harvard University omad. Kui Sul sellist diplomit ei olegi, siis võib ju selle osta - loomulikult Sinu raha eest.
Üldiselt, kallis, kuuldes sõnu haritus, kultuur, teadmised, romantika, tolerantsus, õrnus, armastus ja muu selline jama, haarab minu ilus käeke automaatselt panni järgi ja kui siis lajataks, lajataks ning veelkord lajataks...


- Sinu hobide kohta ei küsi ma midagi nii et ära ses suhtes muretse. Mina isiklikult ei leia küll mingit mõtet neil tobedatel hobidel, mees peab ju eelkõige muretsema perekonna materiaalse heaolu, seltskondliku positsiooni jms eest, eks ju! Tal ei tohigi jääda aega mingite hobide ja muu sellise kõntsa jaoks...
Tead, minu hobiks on aga ajakirja "Kroonika" lugemine, on igavene vahva ajakiri—vau, eks ju, kallis! Kas ka Sinul on tema aastatellimus tehtud? Tead, ma tahtsin isegi juba kolmeks aastaks seda ajakirja ette tellida, aga kahjuks seda ei olnud võimalik teha.
Oh, aga võib olla on ka Sinust seal juttu olnud, oleks võimas küll, vauuu - uuuu, teata sellest kohe-kohe! Ülejäänud osa minu küsitlusest võid sel juhul hiljem täita!
Veel meeldib mulle "seepe" vahtida. Tead, juhul kui Sul sellest meie pere eest hoolitsemisest mõnikord aega ka natuke üle jääb, siis võiksime neid seepe ju koos vaadata - sellise hobi vastu ei ole mul küll midagi...


- Kas Sulle meeldib REISIDA, mulle meeldib kohe väga-väga...:), ma tahaks veel ära käia: [remark: siia tipi terve rida kaugeid ja eksootilisi maid, näiteks Uus-Meremaa, Lõunapoolus (suvel palavaga võiks ju sinna kebida), Lõuna-Aafrika, Eldoraado (?!), Klondike (kuld?!!!); bushman'ide ja pügmeede juurde Aafrika džunglites; Austraalia aborigeenide manu, Antarktikasse hellade jääkarude seltsi, Niiluse sõbralike krokodillide juurde, Amazoonase alaliselt nälgivate piraajade ja boade kõhutäiteks; Ganada grislidega maadlema, Vene maffiaga kemplema; kui Sa oled blond, siis Kaukaasiasse liignaiseks; Itaaliasse makarone vohmima; Türki haaremisse 125-ndaks naiseks; Taisse sexima ja budismi uurima; Jaapanisse kummardama, Hispaaniasse siestale, Iraaki pantvangi, Egiptusesse vaaraode needust kaela saama; Inglismaale, et lasta end rüütliks lüüa ja lordi tiitlit vastu võtma; Ameerikast ja Prantsusmaast rääkimata jne, jne. Lõpuks võiksid sinna loetellu lisada ka reisi Kuu peale, kaugel need turismireisid sinna enam on. Boonusena pakuksin ma ise aga välja reisi kadunud Atlantisesse (mina ainukesena tean sinna teed!)—olenavalt mehe vastustest, näed Sa kohe, kas tegemist on kitsipungiga või ei ole - maksab ju tema, ohmu, need reisid kinni];


- Palun saada mulle enda foto ja näita enda pikkuse/kaalu suhe. Parem aga oleks kui Sa saadaksid enda täispikkuses foto. Veelgi parem, kui Sinust oleks foto ujumispükste väel, aga superhea oleks kui saadaksid endast AKTIFOTO, siis saaks sind hinnata ka "mehelikkuse" seisukohast, on ju nii...:). Eriti meeldivad mulle mehed, kes on "varustatud" tugevate liigeste ja kehaosadega, soovitavalt sellisega - pilt.


- Palun kirjelda oma "füüsilisi eripärasid", juhul, kui Sul peaks neid olema...(:


- Kuidas Sa lastega läbi saad? Mul on ka 5 aastane vägagi "rahutu" ja kangekaelse iseloomuga armas poiss; kas Sa suudaksid temaga sõber olla ja samal ajal teda kasvatada nii et ta ei hakkaks jonnima ning et tema ema ka sellega RAHULE JÄÄKS...;


- Kuidas Sul POTENTSIGA ka asjalood on? Oleks hea, kui sa hangiksid selle kohta vastava arstitõendi...;


- Sooviksin väga, et Sa saadaksid mulle tõendi selle kohta, et oled käinud aidsi kontrollis! Kusjuures Sa peaksid selle kontrolli olema teinud vähemalt kuu aega hiljem pärast viimast suguühet, sest muidu ei ole testi tulemused objektiivsed! ! ! Sul tuleks kindlasti esitada ka enda kirjalik avaldus koos oma allkirjaga selle kohta, et Sa ei ole pärast testi kellegagi maganud, see on ju nii loomulik, - eks ju...:)


- Kirjelda palun, kuidas Sa riides käid ja kas Sa suudad moega kaasa joosta. Riietus peab ikka olema viimase peal ja loomulikult mainekate firmade toodang! Loomulikult hakkame me regulaarselt külastama Pariisi, Milano ja New-Yourk'i kuulsaid moedemonstratsioone.


- Ja kõige lõpuks, kas Sul on ka mingeid tundeid minu vastu? Aga noh, see EI OLE üleüldse oluline - eeltoodu on just tähtis...

... Ja ongi kõik, nagu näed, ei ole siin midagi rasket, eks ju! Kui ma jään Sinu vastustega rahule, siis me sobime Sinuga ja siis ei ole enam mingeid takistusi meie lähedaseks suhteks ning "teki alla pugemine" on siis ainult tühise kukesammu kaugusel...:).
Enne tuleks siiski ka pisike katseaeg läbida, aga see ei peaks siis olema enam mingi probleem. Tahaks siiski Sulle juba ette mainida, et ma ei tee enam mingeid mööndusi, tegin seda hiljuti ja asi lõppes juba enne katseaja algust...


 

Remark: Kuna ma olen nüüd selle malli/juhendiga Sind tublisti aidanud ja arvatavasti leiad Sa selle abil kiiresti oma unistustemehe, siis Sa peaksid mulle ka natuke tänu avaldama. Arvan, et paar sex'i Sinuga selle eest on üsna tühine palk, aga ma jään sellegagi rahule...:); Kui see tundub aga olema mõnele naisele solvav ja ennekuulmatult jõhker väljapressimine (kuulen juba siiamaani vihapurskeid ja minestamise potsatusi!), siis loobun oma tasust ja olen rõõmus sellegi teadmise üle, et on leitud keegi "väärikas" kaaslane...:)

Kui keegi soovib mulle peksa anda, siis võtku ta teatavaks, et mind ei olegi olemas, nimelt olen täiesti virtuaalne isik ja proovi sa siis "õhku" peksta!

Kuna ma olen peale kõige muu ka "kala", siis sel juhul, kui Sa peaksid minule endale saatma selle "abijuhendi", siis vastan ma Sinule järgmiselt - pilt.

Viimane remark: Enne, kui Sa hakkad minu "abijuhendit" kasutama, mõtle: Mis on elus kõige olulisem, milles seisnevad kõik tema mõistatused - tahad ma puistan selle praegu Sulle ette?
Ära aja taga viirastusi - varandust, aunimetusi ja positsiooni: selle saavutamiseks kulutatakse aastakümneid närve, tervist ja vaimujõudu ning see kõik võib kaduda ühe hetkega (lõpuks kaob ta nagunii). Teiste kadestamine hävitab kõige rohkem meid endid.

 

Kes aga ei ole suuremat asi kirjutaja või ei viitsi seda tobedat kirjavahetust üleüldse pidada, need vajutagu kohe siia ja leiategi endile sobiva inimese!


Kes ei saa aga siit ega ka mujalt abi, see saab viimast lohutust meilt > kliki siia!

Abi saab ka siit!

Kes aga üldse meestest (või naistest) ei hooli - parim lahendus - need omandagu teadmisi: Arvutiabi sisukord.

 

Koju

 

Abijuhend - 2004 Copyright © JackTheRipper