Kui Sa ei viitsi tööd rügada, siis vaata flash'i "Intervjuu Bossiga" ja ehk saadad siis kõik kuradile...
Vaata seda: siit!

Riigikogu uus seadus

Kliki nupule Mängi, et näha seda mis Sind varsti ootab:

 

Märkus: Juhul kui Sa jooksutad uut Windows 8 operatsioonisüsteemi ja vaatad käesolevat veebilehte tema uue Metro-stiilis / Windows 8 stiilis disainiga Internet Explorer brauseriga (st IE Metro brauserit), siis Sa ei näe siintoodud flashi. Sa pead sel juhul tegema siin ekraanis suvalises kohas paremklõpsu ja klikkima all instrumentide paneelil paremal mutrivõtme mutternupule ning valima ilmuvast hüpikmenüüst "View in the desktop" käsu. Sel teel lähed siit otse üle sellesse traditsioonilisse Windowsi töölaua versiooniga Internet Explorer veebibrauserisse. Ühesõnaga sellega avatakse jooksev veebileht otse standardses Internet Explorer 10 brauseriaknas ja seda juba Windows 7 Desktop (töölaua) kasutajaliidese keskkonnas.

Kuid vaatama sellele tuleb ka Internet Explorer töölaua versioonis lülitada usaldusväärsetes veebilehtedes välja ActiveX Filtering funktsioon, et näha näiteks flashi või siis selleks et sooritada pangasaidis oma rahamakseid. Ava IE brauseris paremal ülal tööriistaribal Safety rippmenüü ja korista ActiveX Filtering funktsiooni ees asuvast ruudust see linnuke ära. Seejärel värskenda oma brauserit kas "Refresh" nupu või siis klahvi F5 abil (st tee oma brauseri ümberlaadimine). Pärast tuleks see ActiveX Filtering funktsioon jälle uuesti sisse lülitada:

mutter

 

Flash video ise (lülita ka hääl sisse):

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Kui Sa ei soovi enam ori olla vaid tahad ise kupjaks hakata, siis mine ja soorita üks väike test ning oledki kõpsti Eesti Riigikogus, mine sinna!

See ei ole nali ega tobe huumor vaid Sul on tõesti võimalus pääseda sinna Marjamaale!

 

Kui Sa tahad, et ka Sinu tuttav saaks teada uuest seadusest, siis saada talle e-mail!

Sisesta siia saaja e-mail aadress: